Účastníci festivalu zdraví Pohybrady 2021: Vše bylo super, díky!!!

V rámci festivalu zdraví Pohybrady na olomouckém přírodním koupališti Poděbrady vedl v sobotu 25. 9. 2021 tým fyzioterapeutů Oddělení rehabilitace FN Olomouc intenzivní kurz zdravého pohybu. Zhruba sedm desítek účastníků mělo možnost absolvovat cvičení pro správný dech, získání stability, koordinace a pružnosti a síly. Pro pohybová doporučení si do přírodního areálu nedaleko Olomouce přišla věkově pestrá skupina zájemců a z reakcí se zdá, že nikdo z nich nelitoval. My také děkujeme a těšíme se příští rok.

Vybíráme z reakcí účastníků:

• Výborné připravené a vymyšlené.
  • Skvělá organizace, velice příjemní instruktoři, cviky parádní a zvládnutelné. Jsem nadšená.
  • Vše bylo super, díky!!!
  • Organizace skupin skvělá, zdravotnický tým velmi příjemný, ochotný, přátelský. Super bylo, že na každém stanovišti bylo více zdravotníků, kteří kontrolovali správnost daného cviku.
  • Lektoři byli moc fajn.
  • Nádherný počin! Je úžasné, když důraz na prevenci nemoci vychází právě z nemocnice, když na fb nemocnice se hovoří o důležitosti cítit a vnímat vlastní tělo. Fandíme vám! 👏🙏